Fotografovanie Bratislava
Fotograf-Bratislava

Fotograf Bratislava

Každý je jedinečný a každý môže mať skvelý portrét. Je to iba otázka správneho momentu a svetla v správnych rukách. Profesionálne fotenie pre všetky príležitosti.

V modernom svete je fotografia dôležitá pre každého, kto chce byť úspešný. Je prvým bodom online kontaktu a závisí od nej ako vás budú ľudia vnímať. Až 90% prvého dojmu na človeka tvorí vizuálna stránka, preto sa investícia do profesionálnej fotografie vráti násobne.

Hľadáte komerčného fotografa v Bratislave? Som Daniel a pomôžem vám vytvoriť pútavé vizuály pre váš biznis, alebo len tak pre radosť. Venujem sa rôznym typom fotografovania, vrátane biznis portrétov, portrétov, rodinných portrétov, produktového fotenia a fotografovania pre webshopy.

O mne

Som v každodennom kontakte s fotografikou už viac ako 20 rokov. Okrem naustáleho vzdelávania sa v tejto oblasti vediem fotoštúdio a ponúkam fotografické služby. Svojou prácou pomáham odprezentovať sa mojim klientom na najvyššej možnej úrovni a mojou najväčšou motiváciou je ich spokojnosť.

Daniel Ferenčík

Galéria